Tesniaci krúżok vačkového hriadeľa BG Automotive Ltd.

OS6389
BG Automotive Ltd.
Nedostupný
żírka [mm] 7
Vnútorný priemer [mm] 30
Vonkajżí priemer [mm] 42
Kód motora 672.03
Potrebný počet kusov 2
Značka Číslo
FEBI BILSTEIN 10540
CORTECO 12010674B
CORTECO 12011839B
FEBI BILSTEIN 14211
AJUSA 15008200
ELRING 277.142
RUVILLE 295801
ALFA ROMEO 400004400
ALFA ROMEO 40004240
ALFA ROMEO 40004400
GOETZE 50-319488-00
ELRING 505.838
ALFA ROMEO 55196125
ALFA ROMEO 614967
SWAG 70914211
GLASER 76063
VICTOR REINZ 81-17539-50
ELWIS ROYAL 8446811
ALFA ROMEO 93178530
OPEL 96014479
CITROËN 96162015
PAYEN NA5053
PAYEN NF818
FAI AutoParts OS207
GLASER P76063-11
Značka Model Rok KW CCM
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. 1994 - 2001 76 1370
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. 1994 - 2001 76 1370
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 16V T.S. 1994 - 2000 82 1598
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.6 16V T.S. 1992 - 1997 88 1598
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 16V T.S. 1994 - 2000 82 1598
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK 2000 - 2005 82 1598
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK 1997 - 2005 82 1598
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 1997 - 2005 88 1598
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK (937AXB1A) 2000 - 2010 88 1598
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK ECO (937AXA1A) 2000 - 2010 77 1598
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK. (932A4) 2000 - 2006 88 1598
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. 1994 - 2001 88 1598
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. 1994 - 2001 88 1598
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V 1992 - 1997 103 1747
ALFA ROMEO GTV (916_) 1.8 16V (916C3) 1994 - 2005 106 1747
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 1.8 16V (916S3) 1994 - 2005 106 1747
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 2000 - 2000 106 1747
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 1997 - 2000 106 1747
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932A31__) 1997 - 2005 103 1747
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932B31__) 2000 - 2006 103 1747
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V 1994 - 2001 106 1747
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. 1994 - 2001 106 1747
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. 1994 - 2001 103 1747
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. 1994 - 1998 103 1747
ALFA ROMEO GT (937_) 1.8 TS 2003 - 2010 103 1747
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.9 JTD 1994 - 2001 77 1910
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.9 JTD 1994 - 2001 77 1910
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD 2000 - 2010 74 1910
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932A2B, 932A2C) 1997 - 2005 85 1910
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932A2B__) 1997 - 2001 81 1910
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932B2) 2000 - 2000 77 1910
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932B2) 1997 - 2000 77 1910
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932B2B, 932B2C) 2000 - 2006 85 1910
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932B2B__) 2000 - 2001 81 1910
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD (937AXD1A) 2000 - 2010 85 1910
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM 2000 - 2010 85 1910
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 8V 2006 - 2011 88 1910
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM 8V 2000 - 2010 88 1910
ALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 8V 2005 - 2011 88 1910
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V Quadrifoglio 1994 - 2001 114 1970
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V Quadrifoglio 1994 - 2001 114 1970
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V T.S. 1994 - 2001 110 1970
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V T.S. 1994 - 2001 110 1970
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 1997 - 2000 114 1970
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 2000 - 2002 114 1970
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A21__) 1997 - 2002 110 1970
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932B21__) 2000 - 2002 110 1970
ALFA ROMEO 147 (937_) 2.0 16V T.SPARK (937AXC1_) 2000 - 2010 110 1970
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 1992 - 1997 140 1995
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) 1992 - 1997 137 1995
ALFA ROMEO GT (937_) 2.0 JTS 2003 - 2010 121 1970
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 JTS 1994 - 2005 121 1970
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS 1997 - 2005 119 1970
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS 2000 - 2006 119 1970
ALFA ROMEO GT (937_) 2.0 JTS 2003 - 2010 119 1970
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 JTS 1994 - 2005 121 1970
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXA) 1997 - 2005 122 1970
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS (932BXA) 2000 - 2006 122 1970
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. 16V (167.A2G) 1992 - 1997 110 1970
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3A__) 1998 - 2000 114 1970
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3B__) 1998 - 2007 110 1970
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00) 1994 - 2005 110 1970
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916C2C) 1994 - 2000 114 1970
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2B) 1994 - 2000 114 1970
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00) 1994 - 2005 110 1970
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.4 JTD 1998 - 2007 110 2387
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932A1B__) 1997 - 2005 103 2387
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932AXC) 1997 - 2005 110 2387
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932B1) 2000 - 2003 100 2387
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932B1) 1997 - 2003 100 2387
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932B1B__) 2000 - 2006 103 2387
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932BXC) 2000 - 2006 110 2387
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.4 JTD (936A2A__) 1998 - 2000 100 2387
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.4 JTD (936A2B__) 1998 - 2007 103 2387
AUTOBIANCHI Y10 1.0 1985 - 1995 33 999
AUTOBIANCHI Y10 1.0 4WD 1985 - 1995 37 999
AUTOBIANCHI Y10 1.0 KAT 1985 - 1995 33 999
AUTOBIANCHI Y10 1.1 1985 - 1995 42 1108
AUTOBIANCHI Y10 1.1 4WD 1985 - 1995 42 1108
AUTOBIANCHI Y10 1.1 i.e. KAT 1985 - 1995 42 1108
FIAT PANDA Van (169_) 1.1 2004 - doteraz 40 1108
FIAT PANDA (169_) 1.1 2003 - doteraz 40 1108
FIAT PUNTO Van (176_) 1.1 1996 - 2000 40 1108
FIAT UNO (146_) 1.1 1983 - 2006 41 1108
FIAT TIPO (160_) 1.1 (160.AA) 1987 - 1991 41 1108
FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A) 1998 - 2010 40 1108
FIAT CINQUECENTO (170_) 1.1 Sporting (170AH) 1991 - 1998 40 1108
FIAT STRADA Pick-up (178_) 1.2 1998 - doteraz 44 1242
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.2 2005 - doteraz 48 1242
FIAT PALIO (178BX) 1.2 1996 - 2002 44 1242
FIAT PALIO (178BX) 1.2 1996 - 2000 50 1242
FIAT STRADA Pick-up (178_) 1.2 1998 - doteraz 54 1242
FIAT SIENA (178_) 1.2 1996 - 2009 54 1242
FIAT PALIO (178BX) 1.2 1996 - doteraz 54 1242
FIAT PANDA (169_) 1.2 2003 - doteraz 44 1242
FIAT PANDA Van (169_) 1.2 2004 - doteraz 44 1242
FIAT PALIO Weekend (178_) 1.2 (178DX.G1A) 1996 - 2001 54 1242
FIAT PALIO Weekend (178_) 1.2 (178DYA1A) 1996 - doteraz 44 1242
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A) 2001 - doteraz 48 1242
FIAT DOBLO Cargo (223_) 1.2 (223ZXA1A) 2000 - doteraz 48 1242
FIAT PANDA Van (169_) 1.2 4x4 2004 - doteraz 44 1242
FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 2003 - doteraz 44 1242
FIAT PUNTO Van (188_) 1.2 60 2000 - 2009 44 1242
FIAT PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 1999 - doteraz 44 1242
FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG 2003 - doteraz 44 1242
FIAT PANDA Van (169_) 1.2 LPG 2004 - doteraz 44 1242
FIAT PANDA (169_) 1.2 Natural Power 2003 - 2009 44 1242
FIAT PANDA Van (169_) 1.2 Natural Power 2004 - 2009 44 1242
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Natural Power 1999 - doteraz 44 1242
FIAT BRAVO I (182_) 1.4 (182.AA) 1995 - 2001 59 1370
FIAT BRAVO I (182_) 1.4 (182.AG) 1995 - 2001 55 1370
FIAT BRAVA (182_) 1.4 (182.BG) 1995 - 2001 55 1370
FIAT BRAVA (182_) 1.4 12 V (182.BA) 1995 - 1998 59 1370
FIAT MAREA (185_) 1.4 80 12V 1996 - 2002 59 1370
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.4 80 12V 1996 - 2002 59 1370
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.8 115 16V 1996 - 2002 83 1747
FIAT MAREA (185_) 1.8 115 16V 1996 - 2002 83 1747
FIAT PUNTO (188_) 1.8 130 HGT (188.738, .718) 1999 - doteraz 96 1747
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.8 16V 2003 - 2008 98 1747
FIAT COUPE (175_) 1.8 16V 1993 - 2000 96 1747
FIAT BARCHETTA (183_) 1.8 16V 1995 - 2005 96 1747
FIAT STILO (192_) 1.8 16V (192_XC1A) 2001 - 2006 98 1747
FIAT BRAVO I (182_) 1.8 GT (182.AC) 1995 - 2001 83 1747
FIAT BRAVA (182_) 1.8 GT 16V (182.BC) 1995 - 2001 83 1747
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e.16V Sport 1987 - 1992 100 1756
FIAT STRADA Pick-up (178_) 1.9 D 1998 - doteraz 46 1910
FIAT PALIO Weekend (178_) 1.9 D (178DYD1A07) 1996 - doteraz 46 1910
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.9 D (223AXB1A) 2001 - doteraz 46 1910
FIAT DOBLO Cargo (223_) 1.9 D (223ZXB1A) 2000 - doteraz 46 1910
FIAT PUNTO Van (188_) 1.9 D 60 2000 - 2009 44 1910
FIAT STILO (192_) 1.9 D Multijet 2001 - 2006 74 1910
FIAT BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet 2006 - doteraz 85 1910
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D Multijet 2003 - 2008 74 1910
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet 2005 - doteraz 96 1910
FIAT SEDICI (FY_) 1.9 D Multijet 2006 - doteraz 88 1910
FIAT STILO (192_) 1.9 D Multijet 2001 - 2006 88 1910
FIAT CROMA (194_) 1.9 D Multijet 2005 - doteraz 85 1910
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D Multijet 2003 - 2008 88 1910
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.9 D Multijet 2001 - doteraz 88 1910
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet 2005 - doteraz 88 1910
FIAT BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet 2006 - doteraz 88 1910
FIAT CROMA (194_) 1.9 D Multijet 2005 - doteraz 88 1910
FIAT BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet 2006 - 2008 66 1910
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet 2005 - doteraz 85 1910
FIAT SEDICI (FY_) 1.9 D Multijet 4x4 2006 - doteraz 88 1910
FIAT PUNTO (188_) 1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251) 1999 - doteraz 44 1910
FIAT BRAVA (182_) 1.9 JTD 1995 - 2001 74 1910
FIAT PUNTO (188_) 1.9 JTD 1999 - doteraz 63 1910
FIAT DOBLO Cargo (223_) 1.9 JTD 2000 - doteraz 77 1910
FIAT IDEA (350_) 1.9 JTD 2003 - doteraz 74 1910
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD 2003 - 2008 85 1910
FIAT PUNTO Van (188_) 1.9 JTD 2000 - 2009 63 1910
FIAT BRAVO I (182_) 1.9 JTD 1995 - 2001 74 1910
FIAT STRADA Pick-up (178_) 1.9 JTD 1998 - doteraz 59 1910
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.9 JTD 2001 - doteraz 77 1910
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD 2003 - 2008 59 1910
FIAT PUNTO (188_) 1.9 JTD 1999 - doteraz 74 1910
FIAT PALIO Weekend (178_) 1.9 JTD 1996 - doteraz 59 1910
FIAT MULTIPLA (186_) 1.9 JTD (186AXE1A) 1999 - 2010 88 1910
FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192AXS1B, 192BXS1B) 2001 - 2006 66 1910
FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192_XE1A) 2001 - 2006 85 1910
FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192_XF1A) 2001 - 2006 59 1910
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.9 JTD (223AXE1A) 2001 - doteraz 74 1910
FIAT DOBLO Cargo (223_) 1.9 JTD (223ZXE1A) 2000 - doteraz 74 1910
FIAT MAREA (185_) 1.9 JTD 105 1996 - 2001 77 1910
FIAT BRAVA (182_) 1.9 JTD 105 1995 - 2001 77 1910
FIAT BRAVO I (182_) 1.9 JTD 105 1995 - 2001 77 1910
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.9 JTD 105 1996 - 2002 77 1910
FIAT MULTIPLA (186_) 1.9 JTD 105 (186AXB1A) 1999 - 2010 77 1910
FIAT MAREA (185_) 1.9 JTD 110 1996 - 2002 81 1910
FIAT MULTIPLA (186_) 1.9 JTD 110 1999 - 2002 81 1910
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.9 JTD 110 1996 - 2002 81 1910
FIAT MULTIPLA (186_) 1.9 JTD 115 1999 - 2010 85 1910
FIAT PUNTO (188_) 1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357) 1999 - doteraz 59 1910
FIAT DOBLO Cargo (223_) 1.9 JTD Multijet 2000 - doteraz 88 1910
FIAT MAREA (185_) 1.9 TD 100 1996 - 2002 74 1910
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.9 TD 100 1996 - 2002 74 1910
FIAT BRAVO I (182_) 1.9 TD 100 S (182.AF) 1995 - 2001 74 1910
FIAT BRAVA (182_) 1.9 TD 100 S (182.BF) 1995 - 2001 74 1910
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.9 TD 75 1996 - 2002 55 1910
FIAT MAREA (185_) 1.9 TD 75 1996 - 2002 55 1910
FIAT BRAVO I (182_) 1.9 TD 75 S (182.AF) 1995 - 2001 55 1910
FIAT BRAVA (182_) 1.9 TD 75 S (182.BF) 1995 - 2001 55 1910
FIAT PANDA (141_) 1000 1980 - 1992 32 999
FIAT PANDA (141_) 1000 1980 - 1992 37 999
FIAT PANDA Van (141_) 1000 1986 - 1992 32 999
FIAT PANDA (141_) 1000 4x4 1980 - 1992 37 999
FIAT PANDA (141_) 1000 4x4 1980 - 1994 33 999
FIAT PANDA (141_) 1000 4x4 1980 - 1989 32 999
FIAT PANDA Van (141_) 1000 i.e 1986 - 2004 33 999
FIAT PANDA (141_) 1000 i.e. KAT 1980 - 1998 33 999
FIAT PANDA (141_) 1100 1980 - 1999 37 1108
FIAT PANDA (141_) 1100 1980 - 2003 40 1108
FIAT PANDA (141_) 1100 4x4 1980 - 2004 40 1108
FIAT PANDA (141_) 1100 Trekking 4x4 1980 - 2004 37 1108
FIAT CROMA (154_) 1900 Turbo D i.d. 1985 - 1996 69 1929
FIAT CROMA (154_) 1900 Turbo D i.d. (154.LL, 154.PL) 1985 - 1992 66 1929
FIAT MAREA (185_) 2.0 150 20V 1996 - 1999 108 1998
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 150 20V 1996 - 2002 110 1998
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 150 20V 1996 - 1999 108 1998
FIAT MAREA (185_) 2.0 150 20V 1996 - 2002 110 1998
FIAT MAREA (185_) 2.0 155 20V 1996 - 2001 113 1998
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 155 20V 1996 - 2003 113 1998
FIAT COUPE (175_) 2.0 16V 1993 - 1996 102 1995
FIAT TIPO (160_) 2.0 16V (160.AV) 1987 - 1995 107 1995
FIAT COUPE (175_) 2.0 16V Turbo 1993 - 1996 140 1995
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V 1993 - 2000 113 1998
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V 1993 - 1998 108 1998
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V Turbo 1993 - 2000 162 1998
FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182.AD) 1995 - 1998 108 1998
FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182AQ) 1995 - 2001 113 1998
FIAT TIPO (160_) 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF) 1987 - 1995 102 1995
FIAT STILO (192_) 2.4 20V (192_XD1A) 2001 - 2006 125 2446
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.4 JTD 130 1996 - 2002 96 2387
FIAT MAREA (185_) 2.4 JTD 130 1996 - 2002 96 2387
FIAT MAREA (185_) 2.4 TD 125 1996 - 1999 91 2387
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.4 TD 125 1996 - 1999 91 2387
FIAT CROMA (154_) 2000 16V 1985 - 1996 101 1995
FIAT UNO (146_) 45 1.0 (146A.ED) 1983 - 1993 32 999
FIAT UNO (146_) 45 i.e. 1.0 1983 - 1995 33 999
FIAT UNO (146_) 50 1.1 1983 - 1993 37 1108
FIAT UNO (146_) 50 i.e. 1.1 1983 - 1993 36 1116
FIAT PUNTO (176_) 55 1.1 1993 - 1999 40 1108
FIAT UNO (146_) 60 1.1 1983 - 1992 42 1108
FIAT PUNTO Kabriolet (176_) 60 1.2 1994 - 2000 43 1242
FIAT PUNTO Kabriolet (176_) 60 1.2 1994 - 2000 44 1242
FIAT PUNTO (176_) 60 1.2 1993 - 1999 43 1242
FIAT PUNTO (176_) 60 1.2 1993 - 1999 44 1242
FIAT PUNTO (176_) 75 1.2 1993 - 1999 54 1242
FIAT PANDA (141_) 750 1980 - 2003 25 770
FIAT PANDA (141_) 750 (141AI) 1980 - 1995 25 770
FIAT PANDA (141_) 750 (141AM) KAT 1980 - 2003 25 770
HYUNDAI TERRACAN (HP) 3.5 i V6 4WD 2001 - 2006 143 3497
HYUNDAI XG (XG) 30 1998 - 2005 138 2972
HYUNDAI XG (XG) 350 1998 - 2005 145 3497
KIA OPIRUS (GH) 3.5 2003 - doteraz 149 3497
KIA SORENTO I (JC) 3.5 V6 4WD 2002 - doteraz 143 3497
LANCIA Y10 (156_) 1.0 Fire (156AA) 1985 - 1989 33 999
LANCIA Y10 (156_) 1.0 Fire (156AE) KAT 1985 - 1992 33 999
LANCIA Y10 (156_) 1.0 Fire (156B, 156AD) 1985 - 1991 32 999
LANCIA Y10 (156_) 1.0 Fire pohon vsetkych kolies 1985 - 1989 32 999
LANCIA Y (840_) 1.1 (840AE) 1995 - 2003 40 1108
LANCIA Y10 (156_) 1.1 Fire (156AG) 1985 - 1995 40 1108
LANCIA Y10 (156_) 1.1 Fire pohon vsetkych kolies (156AG) 1985 - 1995 40 1108
LANCIA Y10 (156_) 1.1 i.e Fire (156AC) 1985 - 1992 42 1108
LANCIA Y10 (156_) 1.1 i.e Fire pohon vsetkych kolies (156AC) 1985 - 1992 42 1108
LANCIA Y10 (156_) 1.1 i.e. Fire (156AG) 1985 - 1995 37 1108
LANCIA Y10 (156_) 1.1 i.e. Fire pohon vsetkych kolies (156AG) 1985 - 1995 37 1108
LANCIA YPSILON (843_) 1.2 2003 - 2011 44 1242
LANCIA Y (840_) 1.2 (840AA, 840AF1A) 1995 - 2003 44 1242
LANCIA Y (840_) 1.4 12V (840AB) 1995 - 2003 59 1370
LANCIA Y (840_) 1.4 12V (840AC) 1995 - 2003 55 1370
LANCIA LYBRA (839_) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 1999 - 2005 96 1747
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 1999 - 2005 96 1747
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 16V LE (835FG) 1989 - 1999 83 1747
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.8 16V LE (835FG) 1994 - 1999 83 1747
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 GT 16V (835EH) 1989 - 1999 96 1747
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.8 GT 16V (835EH) 1994 - 1999 96 1747
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V (836AQ) 1993 - 1999 83 1747
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V GT (836AR) 1993 - 1999 96 1747
LANCIA MUSA (350_) 1.9 D Multijet 2004 - 2012 74 1910
LANCIA LYBRA (839_) 1.9 JTD 1999 - 2005 85 1910
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.9 JTD 1999 - 2005 85 1910
LANCIA LYBRA (839_) 1.9 JTD (839AXD1A) 1999 - 2000 77 1910
LANCIA LYBRA (839_) 1.9 JTD (839AXI1A) 1999 - 2001 81 1910
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.9 JTD (839BXD1A) 1999 - 2000 77 1910
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.9 JTD (839BXI1A) 1999 - 2001 81 1910
LANCIA DEDRA SW (835_) 2.0 16V (835ED) 1994 - 1999 102 1995
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 16V (835ED) 1989 - 1999 102 1995
LANCIA DELTA II (836_) 2.0 16V (836AA, 836CA) 1993 - 1999 102 1995
LANCIA DELTA I (831_) 2.0 16V HF Evo Integrale (831AB.027) 1979 - 1994 155 1995
LANCIA DELTA I (831_) 2.0 16V HF Integrale (831AB.026) 1979 - 1991 144 1995
LANCIA DELTA II (836_) 2.0 16V Turbo (836AB) 1993 - 1999 137 1995
LANCIA DELTA II (836_) 2.0 16V Turbo (836AS) 1993 - 1999 142 1995
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 16V Turbo (838AB1AA) 1994 - 2001 151 1995
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 16V Turbo (838BB1AA) 1996 - 2001 151 1995
LANCIA KAPPA Kupé (838_) 2.0 16V Turbo (838CB) 1996 - 2001 151 1995
LANCIA KAPPA Kupé (838_) 2.0 20V 1996 - 2001 114 1998
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AA1AA) 1994 - 2001 107 1998
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A) 1994 - 2001 114 1998
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V (838BG1AA) 1996 - 2001 114 1998
LANCIA LYBRA (839_) 2.0 20V (839AXC11, 839AXC1A) 1999 - 2000 113 1998
LANCIA LYBRA (839_) 2.0 20V (839AXH1A) 1999 - 2005 110 1998
LANCIA LYBRA SW (839_) 2.0 20V (839BXC11, 839BXC1A) 1999 - 2000 113 1998
LANCIA LYBRA SW (839_) 2.0 20V (839BXH1A) 1999 - 2005 110 1998
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V Turbo (838AM1AA) 1994 - 2001 162 1998
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V Turbo (838BM1AA) 1996 - 2001 162 1998
LANCIA KAPPA Kupé (838_) 2.0 20V Turbo (838CM) 1996 - 2001 162 1998
LANCIA DEDRA SW (835_) 2.0 Integrale (835ED) 1994 - 1999 102 1995
LANCIA THESIS (841_) 2.0 Turbo (841AXA1B03) 2002 - 2009 136 1998
LANCIA THESIS (841_) 2.4 (841AXB1B00) 2002 - 2009 125 2446
LANCIA LYBRA (839_) 2.4 20V 1999 - 2005 125 2446
LANCIA KAPPA (838_) 2.4 20V (838AC1AA, 838AC11A) 1994 - 2001 129 2446
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.4 20V (838BC1AA, 838BC11A) 1996 - 2001 129 2446
LANCIA KAPPA Kupé (838_) 2.4 20V (838CC) 1996 - 2001 129 2446
LANCIA LYBRA (839_) 2.4 JTD 1999 - 2005 110 2387
LANCIA THESIS (841_) 2.4 JTD 2002 - 2009 129 2387
LANCIA LYBRA SW (839_) 2.4 JTD 1999 - 2005 110 2387
LANCIA KAPPA (838_) 2.4 JTD (838AL1AA) 1994 - 2001 100 2387
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.4 JTD (838BL1AA) 1996 - 2001 100 2387
LANCIA LYBRA (839_) 2.4 JTD (839AXE1A) 1999 - 2001 99 2387
LANCIA LYBRA (839_) 2.4 JTD (839AXL1A) 1999 - 2002 103 2387
LANCIA LYBRA SW (839_) 2.4 JTD (839BXE1A) 1999 - 2000 99 2387
LANCIA LYBRA SW (839_) 2.4 JTD (839BXL1A) 1999 - 2005 103 2387
LANCIA THESIS (841_) 2.4 JTD (841AXD1B02) 2002 - 2009 110 2387
LANCIA KAPPA (838_) 2.4 T.DS (838AE1AA, 838AH1AA) 1994 - 2001 91 2387
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.4 T.DS (838BH1AA) 1996 - 2001 91 2387
LANCIA THEMA (834_) 2000 16V (834FA) 1984 - 1993 112 1995
LANCIA THEMA SW (834_) 2000 16V (834FA) 1987 - 1994 112 1995
LANCIA THEMA (834_) 2000 16V Turbo (834GC, 834FC) 1984 - 1994 148 1995
LANCIA THEMA (834_) 2000 i.e. 16V (834AA) 1984 - 1992 108 1995
LANCIA THEMA SW (834_) 2000 i.e. 16V (834AA) 1987 - 1992 108 1995
LANCIA THEMA (834_) 2000 i.e. 16V (834AI) 1984 - 1992 104 1995
LANCIA THEMA SW (834_) 2000 i.e. 16V (834AI) 1987 - 1992 104 1995
LANCIA THEMA SW (834_) 2000 i.e. 16V Turbo (834AL) 1987 - 1993 130 1995
LANCIA THEMA (834_) 2000 i.e. 16V Turbo (834AL) 1984 - 1992 130 1995
LANCIA TH