Tesniaci krúżok hriadeľa manuálnej prevodovky CORTECO

12011839B
CORTECO
1,97 €
2,36 €
Skladom < 5 ks
ks
Vnútorný priemer 1 [mm] 30
Vonkajżí priemer 1 [mm] 42
Výżka 1 [mm] 7
Ochrana proti prachu s ochrannou hubicou proti prachu
Typ závitu pravy zavit
Kód motora AR 67203
Značka Číslo
FEBI BILSTEIN 10540
MALŇ 1060PRDF
SUZUKI 1274679J50
AJUSA 15008200
AJUSA 15082200
ELRING 203.408
HYUNDAI 2214435504
HYUNDAI 2214439000
HYUNDAI 2214439001
BMW 23111228314
ELRING 277.142
ALFA ROMEO 40004400
GOETZE 5030724470
GOETZE 5031948800
FIAT 55196124
ALFA ROMEO 55196125
ALFA ROMEO 60809849
SWAG 60910540
OPEL 614967
SPESSO 701268402
FIAT 71753052
HUTCHINSON 748302
HUTCHINSON 748357
FIAT 7604177
LANCIA 7604178
GLASER 76063
RENAULT 7700743160
RENAULT 7700749395
VICTOR REINZ 81-53453-00
VICTOR REINZ 811753950
VICTOR REINZ 815345300
OPEL 93178530
SKF GTV906
PAYEN NA5053
PAYEN NF871
FAI AutoParts OS801A
FAI AutoParts OS818
Značka Model Rok KW CCM
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. 1994 - 2001 76 1370
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. 1994 - 2001 76 1370
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.6 16V T.S. 1992 - 1997 88 1598
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 1997 - 2005 88 1598
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK (937AXB1A) 2000 - 2010 88 1598
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK ECO (937AXA1A) 2000 - 2010 77 1598
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK. (932A4) 2000 - 2006 88 1598
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. 1994 - 2001 88 1598
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. 1994 - 2001 88 1598
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V 1992 - 1997 103 1747
ALFA ROMEO GTV (916_) 1.8 16V (916C3) 1994 - 2005 106 1747
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 1.8 16V (916S3) 1994 - 2005 106 1747
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 1997 - 2000 106 1747
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 2000 - 2000 106 1747
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932A31__) 1997 - 2005 103 1747
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932B31__) 2000 - 2006 103 1747
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V 1994 - 2001 106 1747
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. 1994 - 2001 106 1747
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. 1994 - 2001 103 1747
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. 1994 - 1998 103 1747
ALFA ROMEO GT (937_) 1.8 TS 2003 - 2010 103 1747
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD 2000 - 2010 74 1910
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.9 JTD 1994 - 2001 77 1910
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.9 JTD 1994 - 2001 77 1910
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932A2B, 932A2C) 1997 - 2005 85 1910
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932A2B__) 1997 - 2001 81 1910
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932B2) 1997 - 2000 77 1910
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932B2) 2000 - 2000 77 1910
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932B2B, 932B2C) 2000 - 2006 85 1910
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932B2B__) 2000 - 2001 81 1910
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD (937AXD1A) 2000 - 2010 85 1910
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM 2000 - 2010 85 1910
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 8V 2006 - 2011 88 1910
ALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 8V 2005 - 2011 88 1910
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM 8V 2000 - 2010 88 1910
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V Quadrifoglio 1994 - 2001 114 1970
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V Quadrifoglio 1994 - 2001 114 1970
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V T.S. 1994 - 2001 110 1970
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V T.S. 1994 - 2001 110 1970
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 2000 - 2002 114 1970
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 1997 - 2000 114 1970
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A21__) 1997 - 2002 110 1970
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932B21__) 2000 - 2002 110 1970
ALFA ROMEO 147 (937_) 2.0 16V T.SPARK (937AXC1_) 2000 - 2010 110 1970
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 1992 - 1997 140 1995
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) 1992 - 1997 137 1995
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 JTS 1994 - 2005 121 1970
ALFA ROMEO GT (937_) 2.0 JTS 2003 - 2010 121 1970
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS 1997 - 2005 119 1970
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 JTS 1994 - 2005 121 1970
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS 2000 - 2006 119 1970
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXA) 1997 - 2005 122 1970
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS (932BXA) 2000 - 2006 122 1970
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. 16V (167.A2G) 1992 - 1997 110 1970
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3A__) 1998 - 2000 114 1970
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3B__) 1998 - 2007 110 1970
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00) 1994 - 2005 110 1970
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916C2C) 1994 - 2000 114 1970
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2B) 1994 - 2000 114 1970
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00) 1994 - 2005 110 1970
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.4 JTD 1998 - 2007 110 2387
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932A1B__) 1997 - 2005 103 2387
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932AXC) 1997 - 2005 110 2387
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932B1) 1997 - 2003 100 2387
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932B1) 2000 - 2003 100 2387
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932B1B__) 2000 - 2006 103 2387
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932BXC) 2000 - 2006 110 2387
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.4 JTD (936A2A__) 1998 - 2000 100 2387
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.4 JTD (936A2B__) 1998 - 2007 103 2387
BMW 3 (E21) 315 1975 - 1984 55 1573
BMW 3 (E21) 316 1975 - 1982 66 1766
BMW 3 (E21) 316 1975 - 1980 66 1573
BMW 3 (E30) 316 i 1982 - 1988 75 1766
BMW 3 (E30) 316 i 1982 - 1991 75 1596
BMW 3 (E21) 318 1975 - 1980 72 1766
BMW 3 (E30) 318 i 1982 - 1991 85 1796
BMW 3 (E21) 318 i 1975 - 1982 77 1766
BMW 3 (E30) 318 i 1982 - 1987 77 1766
BMW 3 (E30) 318 i 1982 - 1991 83 1796
BMW 3 (E30) 318 is 1982 - 1991 100 1796
BMW 3 (E21) 320 1975 - 1977 80 1990
BMW 3 (E30) 320 i 1982 - 1985 92 1990
BMW 3 (E30) 320 i 1982 - 1991 95 1991
BMW 3 (E21) 320/6 1975 - 1982 90 1990
BMW 3 (E21) 323 i 1975 - 1982 105 2316
BMW 3 (E30) 323 i 1982 - 1983 102 2316
BMW 3 (E30) 323 i 1982 - 1986 110 2316
BMW 3 (E30) 324 d 1982 - 1991 63 2443
BMW 5 (E12) 518 1972 - 1981 66 1766
BMW 5 (E28) 518 1980 - 1984 66 1766
BMW 5 (E28) 518 i 1980 - 1987 77 1766
BMW 5 (E34) 518 i 1987 - 1995 83 1796
BMW 5 Touring (E34) 518 i 1991 - 1994 83 1796
BMW 5 (E12) 520 1972 - 1977 85 1990
BMW 5 (E34) 520 i 1987 - 1991 95 1990
BMW 5 (E12) 520 i 1972 - 1977 92 1990
BMW 5 (E28) 520 i 1980 - 1987 95 1990
BMW 5 (E12) 520 i 1972 - 1975 96 1990
BMW 5 (E28) 520 i 1980 - 1987 92 1990
BMW 5 (E12) 520/6 1972 - 1981 90 1990
BMW 5 (E28) 524 d 1980 - 1987 63 2443
BMW 5 (E12) 525 1972 - 1976 107 2494
BMW 5 (E12) 525 1972 - 1981 110 2494
BMW 5 (E28) 525 i 1980 - 1987 110 2495
BMW 5 (E12) 528 1972 - 1977 121 2788
BMW 5 (E12) 528 1972 - 1977 125 2788
BMW 5 (E12) 528 i 1972 - 1981 135 2788
BMW 5 (E12) 528 i 1972 - 1981 130 2788
BMW 5 (E28) 528 i 1980 - 1987 135 2788
BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 1980 - 1987 141 3430
BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 1980 - 1987 136 3430
BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i 1980 - 1987 160 3430
BMW 6 (E24) 628 CSi 1976 - 1987 135 2788
BMW 6 (E24) 630 CS 1976 - 1979 135 2986
BMW 6 (E24) 630 CS 1976 - 1979 136 2986
BMW 6 (E24) 633 CSi 1976 - 1984 145 3210
BMW 6 (E24) 633 CSi 1976 - 1978 147 3205
BMW 6 (E24) 635 CSi 1976 - 1989 155 3430
BMW 6 (E24) 635 CSi 1976 - 1988 160 3453
BMW 6 (E24) 635 CSi 1976 - 1989 136 3430
BMW 7 (E23) 728 1977 - 1979 125 2788
BMW 7 (E23) 728 i 1977 - 1986 135 2788
BMW 7 (E23) 730 1977 - 1979 135 2986
BMW 7 (E23) 733 i 1977 - 1986 145 3210
BMW 7 (E23) 735 i 1977 - 1986 160 3453
BMW 3 (E30) M3 2.3 1982 - 1991 143 2303
BMW 3 (E30) M3 2.3 1982 - 1991 158 2303
BMW 3 (E30) M3 2.3 1982 - 1989 147 2303
BMW 5 (E12) M535 i 1972 - 1981 160 3453
FIAT PANDA (169_) 1.1 2003 - doteraz 40 1108
FIAT TIPO (160_) 1.1 (160.AA) 1987 - 1991 41 1108
FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A) 1998 - 2010 40 1108
FIAT CINQUECENTO (170_) 1.1 Sporting (170AH) 1991 - 1998 40 1108
FIAT PANDA Van (169_) 1.2 2004 - doteraz 44 1242
FIAT STRADA Pick-up (178_) 1.2 1998 - doteraz 54 1242
FIAT SIENA (178_) 1.2 1996 - 2009 54 1242
FIAT PANDA (169_) 1.2 2003 - doteraz 44 1242
FIAT PALIO (178BX) 1.2 1996 - doteraz 54 1242
FIAT PALIO Weekend (178_) 1.2 (178DX.G1A) 1996 - 2001 54 1242
FIAT PALIO Weekend (178_) 1.2 (178DYA1A) 1996 - doteraz 44 1242
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A) 2001 - doteraz 48 1242
FIAT DOBLO Cargo (223_) 1.2 (223ZXA1A) 2000 - doteraz 48 1242
FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 2003 - doteraz 44 1242
FIAT PANDA Van (169_) 1.2 4x4 2004 - doteraz 44 1242
FIAT PUNTO Van (188_) 1.2 60 2000 - 2009 44 1242
FIAT PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 1999 - doteraz 44 1242
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Natural Power 1999 - doteraz 44 1242
FIAT PANDA (169_) 1.2 Natural Power 2003 - 2009 44 1242
FIAT PANDA (169_) 1.3 D Multijet 2003 - doteraz 51 1248
FIAT PANDA (169_) 1.3 D Multijet 4x4 2003 - doteraz 51 1248
FIAT PANDA (169_) 1.4 2003 - doteraz 74 1368
FIAT PALIO (178BX) 1.4 1996 - doteraz 51 1372
FIAT SIENA (178_) 1.4 1996 - 2009 51 1372
FIAT BRAVO I (182_) 1.4 (182.AA) 1995 - 2001 59 1370
FIAT BRAVO I (182_) 1.4 (182.AG) 1995 - 2001 55 1370
FIAT BRAVA (182_) 1.4 (182.BG) 1995 - 2001 55 1370
FIAT BRAVA (182_) 1.4 12 V (182.BA) 1995 - 1998 59 1370
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.4 80 12V 1996 - 2002 59 1370
FIAT MAREA (185_) 1.4 80 12V 1996 - 2002 59 1370
FIAT PUNTO (176_) 1.4 GT Turbo 1993 - 1999 96 1372
FIAT PUNTO (176_) 1.4 GT Turbo 1993 - 1996 98 1372
FIAT PALIO (178BX) 1.4 KAT 1996 - doteraz 51 1372
FIAT SIENA (178_) 1.4 KAT 1996 - 2009 51 1372
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.6 100 16V 1996 - 2002 76 1581
FIAT MAREA (185_) 1.6 100 16V 1996 - 2002 76 1581
FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 100 16V (186AXA1A) 1999 - 2010 76 1581
FIAT MAREA (185_) 1.6 100 16V Bipower 1996 - 2002 76 1581
FIAT SIENA (178_) 1.6 16V 1996 - 2009 78 1581
FIAT PALIO (178BX) 1.6 16V 1996 - doteraz 74 1581
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.6 16V 2003 - 2008 76 1596
FIAT PALIO Weekend (178_) 1.6 16V (178DX.D1A) 1996 - 2001 74 1581
FIAT PALIO Weekend (178_) 1.6 16V (178DYC1A06) 1996 - doteraz 76 1596
FIAT BRAVO I (182_) 1.6 16V (182.AB) 1995 - 2001 76 1581
FIAT BRAVA (182_) 1.6 16V (182.BB) 1995 - 2001 76 1581
FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 16V (186AGB1A) 1999 - 2010 70 1596
FIAT STILO (192_) 1.6 16V (192_XB1A) 2001 - 2006 76 1596
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.6 16V (223AXD1A) 2001 - doteraz 76 1596
FIAT DOBLO Cargo (223_) 1.6 16V (223ZXD1A) 2000 - doteraz 76 1596
FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 16V Bipower (186AMB1A) 1999 - 2010 76 1581
FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 16V Bipower (186AXC1A) 1999 - 2010 76 1596
FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 16V Blupower (186AMA1A) 1999 - 2010 70 1581
FIAT DOBLO Cargo (223_) 1.6 Natural Power 2000 - doteraz 76 1596
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.8 115 16V 1996 - 2002 83 1747
FIAT MAREA (185_) 1.8 115 16V 1996 - 2002 83 1747
FIAT PUNTO (188_) 1.8 130 HGT (188.738, .718) 1999 - doteraz 96 1747
FIAT BARCHETTA (183_) 1.8 16V 1995 - 2005 96 1747
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.8 16V 2003 - 2008 98 1747
FIAT COUPE (175_) 1.8 16V 1993 - 2000 96 1747
FIAT STILO (192_) 1.8 16V (192_XC1A) 2001 - 2006 98 1747
FIAT BRAVO I (182_) 1.8 GT (182.AC) 1995 - 2001 83 1747
FIAT BRAVA (182_) 1.8 GT 16V (182.BC) 1995 - 2001 83 1747
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e.16V Sport 1987 - 1992 100 1756
FIAT STRADA Pick-up (178_) 1.9 D 1998 - doteraz 46 1910
FIAT PALIO Weekend (178_) 1.9 D (178DYD1A07) 1996 - doteraz 46 1910
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.9 D (223AXB1A) 2001 - doteraz 46 1910
FIAT DOBLO Cargo (223_) 1.9 D (223ZXB1A) 2000 - doteraz 46 1910
FIAT PUNTO Van (188_) 1.9 D 60 2000 - 2009 44 1910
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D Multijet 2003 - 2008 88 1910
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet 2005 - doteraz 88 1910
FIAT CROMA (194_) 1.9 D Multijet 2005 - doteraz 88 1910
FIAT BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet 2006 - doteraz 88 1910
FIAT CROMA (194_) 1.9 D Multijet 2005 - doteraz 85 1910
FIAT STILO (192_) 1.9 D Multijet 2001 - 2006 74 1910
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D Multijet 2003 - 2008 74 1910
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet 2005 - doteraz 96 1910
FIAT BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet 2006 - 2008 66 1910
FIAT STILO (192_) 1.9 D Multijet 2001 - 2006 88 1910
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.9 D Multijet 2001 - doteraz 88 1910
FIAT BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet 2006 - doteraz 85 1910
FIAT SEDICI (FY_) 1.9 D Multijet 4x4 2006 - doteraz 88 1910
FIAT PUNTO (188_) 1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251) 1999 - doteraz 44 1910
FIAT IDEA (350_) 1.9 JTD 2003 - doteraz 74 1910
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD 2003 - 2008 59 1910
FIAT PUNTO (188_) 1.9 JTD 1999 - doteraz 74 1910
FIAT PALIO Weekend (178_) 1.9 JTD 1996 - doteraz 59 1910
FIAT BRAVA (182_) 1.9 JTD 1995 - 2001 74 1910
FIAT DOBLO Cargo (223_) 1.9 JTD 2000 - doteraz 77 1910
FIAT PUNTO (188_) 1.9 JTD 1999 - doteraz 63 1910
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD 2003 - 2008 85 1910
FIAT PUNTO Van (188_) 1.9 JTD 2000 - 2009 63 1910
FIAT BRAVO I (182_) 1.9 JTD 1995 - 2001 74 1910
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.9 JTD 2001 - doteraz 77 1910
FIAT STRADA Pick-up (178_) 1.9 JTD 1998 - doteraz 59 1910
FIAT MULTIPLA (186_) 1.9 JTD (186AXE1A) 1999 - 2010 88 1910
FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192AXS1B, 192BXS1B) 2001 - 2006 66 1910
FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192_XE1A) 2001 - 2006 85 1910
FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192_XF1A) 2001 - 2006 59 1910
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.9 JTD (223AXE1A) 2001 - doteraz 74 1910
FIAT DOBLO Cargo (223_) 1.9 JTD (223ZXE1A) 2000 - doteraz 74 1910
FIAT MAREA (185_) 1.9 JTD 105 1996 - 2001 77 1910
FIAT BRAVA (182_) 1.9 JTD 105 1995 - 2001 77 1910
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.9 JTD 105 1996 - 2002 77 1910
FIAT BRAVO I (182_) 1.9 JTD 105 1995 - 2001 77 1910
FIAT MULTIPLA (186_) 1.9 JTD 105 (186AXB1A) 1999 - 2010 77 1910
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.9 JTD 110 1996 - 2002 81 1910
FIAT MAREA (185_) 1.9 JTD 110 1996 - 2002 81 1910
FIAT MULTIPLA (186_) 1.9 JTD 110 1999 - 2002 81 1910
FIAT MULTIPLA (186_) 1.9 JTD 115 1999 - 2010 85 1910
FIAT PUNTO (188_) 1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357) 1999 - doteraz 59 1910
FIAT DOBLO Cargo (223_) 1.9 JTD Multijet 2000 - doteraz 88 1910
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.9 TD 100 1996 - 2002 74 1910
FIAT MAREA (185_) 1.9 TD 100 1996 - 2002 74 1910
FIAT BRAVO I (182_) 1.9 TD 100 S (182.AF) 1995 - 2001 74 1910
FIAT BRAVA (182_) 1.9 TD 100 S (182.BF) 1995 - 2001 74 1910
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.9 TD 75 1996 - 2002 55 1910
FIAT MAREA (185_) 1.9 TD 75 1996 - 2002 55 1910
FIAT BRAVO I (182_) 1.9 TD 75 S (182.AF) 1995 - 2001 55 1910
FIAT BRAVA (182_) 1.9 TD 75 S (182.BF) 1995 - 2001 55 1910
FIAT PANDA (141_) 1000 1980 - 1992 32 999
FIAT PANDA (141_) 1000 4x4 1980 - 1992 37 999
FIAT PANDA (141_) 1000 4x4 1980 - 1994 33 999
FIAT PANDA (141_) 1000 4x4 1980 - 1989 32 999
FIAT PANDA (141_) 1000 i.e. KAT 1980 - 1998 33 999
FIAT PANDA (141_) 1100 1980 - 2003 40 1108
FIAT PANDA (141_) 1100 1980 - 1999 37 1108
FIAT PANDA (141_) 1100 4x4 1980 - 2004 40 1108
FIAT PANDA (141_) 1100 Trekking 4x4 1980 - 2004 37 1108
FIAT CROMA (154_) 1900 Turbo D i.d. 1985 - 1996 69 1929
FIAT CROMA (154_) 1900 Turbo D i.d. (154.LL, 154.PL) 1985 - 1992 66 1929
FIAT MAREA (185_) 2.0 150 20V 1996 - 2002 110 1998
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 150 20V 1996 - 1999 108 1998
FIAT MAREA (185_) 2.0 150 20V 1996 - 1999 108 1998
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 150 20V 1996 - 2002 110 1998
FIAT MAREA (185_) 2.0 155 20V 1996 - 2001 113 1998
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 155 20V 1996 - 2003 113 1998
FIAT COUPE (175_) 2.0 16V 1993 - 1996 102 1995
FIAT COUPE (175_) 2.0 16V Turbo 1993 - 1996 140 1995
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V 1993 - 1998 108 1998
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V 1993 - 2000 113 1998
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V Turbo 1993 - 2000 162 1998
FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182.AD) 1995 - 1998 108 1998
FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182AQ) 1995 - 2001 113 1998
FIAT TIPO (160_) 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF) 1987 - 1995 102 1995
FIAT STILO (192_) 2.4 20V (192_XD1A) 2001 - 2006 125 2446
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.4 JTD 130 1996 - 2002 96 2387
FIAT MAREA (185_) 2.4 JTD 130 1996 - 2002 96 2387
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.4 TD 125 1996 - 1999 91 2387
FIAT MAREA (185_) 2.4 TD 125 1996 - 1999 91 2387
FIAT CROMA (154_) 2000 16V 1985 - 1996 101 1995
FIAT UNO (146_) 45 1.0 (146A.ED) 1983 - 1993 32 999
FIAT UNO (146_) 45 i.e. 1.0 1983 - 1995 33 999
FIAT UNO (146_) 50 1.1 1983 - 1993 37 1108
FIAT UNO (146_) 50 i.e. 1.1 1983 - 1993 36 1116
FIAT PUNTO (176_) 55 1.1 1993 - 1999 40 1108
FIAT UNO (146_) 60 1.1 1983 - 1992 42 1108
FIAT PUNTO (176_) 60 1.2 1993 - 1999 43 1242
FIAT PUNTO Kabriolet (176_) 60 1.2 1994 - 2000 44 1242
FIAT PUNTO Kabriolet (176_) 60 1.2 1994 - 2000 43 1242
FIAT PUNTO (176_) 60 1.2 1993 - 1999 44 1242
FIAT PUNTO (176_) 75 1.2 1993 - 1999 54 1242
FIAT PANDA (141_) 750 1980 - 2003 25 770
FIAT PANDA (141_) 750 (141AM) KAT 1980 - 2003 25 770
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.5 V6 24V 1998 - 2001 118 2493
HYUNDAI COUPE (GK) 2.7 V6 2001 - 2009 123 2656
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.7 V6 1998 - 2004 127 2656
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 V6 4x4 2000 - 2006 127 2656
HYUNDAI TERRACAN (HP) 3.5 i V6 4WD 2001 - 2006 143 3497
HYUNDAI XG (XG) 30 1998 - 2005 138 2972
HYUNDAI XG (XG) 350 1998 - 2005 145 3497
LANCIA YPSILON (843_) 1.2 2003 - 2011 44 1242
LANCIA Y (840_) 1.4 12V (840AB) 1995 - 2003 59 1370
LANCIA Y (840_) 1.4 12V (840AC) 1995 - 2003 55 1370
LANCIA LYBRA (839_) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 1999 - 2005 96 1747
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 1999 - 2005 96 1747
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 16V LE (835FG) 1989 - 1999 83 1747
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.8 16V LE (835FG) 1994 - 1999 83 1747
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 GT 16V (835EH) 1989 - 1999 96 1747
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.8 GT 16V (835EH) 1994 - 1999 96 1747
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V (836AQ) 1993 - 1999 83 1747
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V GT (836AR) 1993 - 1999 96 1747
LANCIA MUSA (350_) 1.9 D Multijet 2004 - 2012 74 1910
LANCIA LYBRA (839_) 1.9 JTD 1999 - 2005 85 1910
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.9 JTD 1999 - 2005 85 1910
LANCIA LYBRA (839_) 1.9 JTD (839AXD1A) 1999 - 2000 77