Tesniaci krúżok vlożeného hriadeľa CORTECO

12011833B
CORTECO
3,61 €
4,33 €
Skladom < 5 ks
ks
Vnútorný priemer 1 [mm] 30
Vonkajżí priemer 1 [mm] 44
Výżka 1 [mm] 8
Typ závitu rotacia dolava
Ochrana proti prachu s ochrannou hubicou proti prachu
Kód motora AR 67203
Verzia EXAUST SIDE
Značka Číslo
MALŇ 13486PRSF
AJUSA 15057100
FIAT 40004320
ALFA ROMEO 40005000
ELRING 440.740
ALFA ROMEO 60807290
LANCIA 7541717
FIAT 7541733
VICTOR REINZ 813562700
SKF GTV908
Značka Model Rok KW CCM
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V Quadrifoglio 1994 - 2001 114 1970
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V Quadrifoglio 1994 - 2001 114 1970
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V T.S. 1994 - 2001 110 1970
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V T.S. 1994 - 2001 110 1970
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 1997 - 2000 114 1970
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 2000 - 2002 114 1970
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A21__) 1997 - 2002 110 1970
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932B21__) 2000 - 2002 110 1970
ALFA ROMEO 147 (937_) 2.0 16V T.SPARK (937AXC1_) 2000 - 2010 110 1970
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 1992 - 1997 140 1995
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) 1992 - 1997 137 1995
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS 2000 - 2006 119 1970
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 JTS 1994 - 2005 121 1970
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS 1997 - 2005 119 1970
ALFA ROMEO GT (937_) 2.0 JTS 2003 - 2010 121 1970
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXA) 1997 - 2005 122 1970
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS (932BXA) 2000 - 2006 122 1970
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. 16V (167.A2G) 1992 - 1997 110 1970
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3A__) 1998 - 2000 114 1970
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3B__) 1998 - 2007 110 1970
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00) 1994 - 2005 110 1970
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916C2C) 1994 - 2000 114 1970
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2B) 1994 - 2000 114 1970
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00) 1994 - 2005 110 1970
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e 1987 - 1995 71 1756
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e. 1987 - 1995 66 1756
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.AN) 1990 - 1993 77 1756
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AN) 1990 - 1996 77 1756
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AV) 1990 - 1996 76 1756
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.AV) 1990 - 1996 76 1756
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.AZ) 1990 - 1996 66 1756
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.AZ) 1990 - 1996 66 1756
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 1.8 i.e. (159.BY) 1990 - 1996 74 1756
FIAT TEMPRA (159_) 1.8 i.e. (159.BY) 1990 - 1996 74 1756
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e. (160.AY) 1987 - 1993 77 1756
FIAT TIPO (160_) 1.8 i.e. (160.ED) 1987 - 1995 76 1756
FIAT COUPE (175_) 2.0 16V 1993 - 1996 102 1995
FIAT COUPE (175_) 2.0 16V Turbo 1993 - 1996 140 1995
FIAT TIPO (160_) 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF) 1987 - 1995 102 1995
FIAT TEMPRA S.W. (159_) 2.0 i.e. 4x4 (159.AP) 1990 - 1995 83 1995
FIAT CROMA (154_) 2000 16V 1985 - 1996 101 1995
FIAT CROMA (154_) 2000 i.e. (154.AD) 1985 - 1992 88 1995
FIAT CROMA (154_) 2000 i.e. (154.AM) 1985 - 1990 83 1995
FIAT CROMA (154_) 2000 i.e. (154.AM, 154.LM) 1985 - 1996 85 1995
FIAT CROMA (154_) 2000 i.e. Turbo 1985 - 1988 111 1995
FIAT CROMA (154_) 2000 i.e. Turbo (154.AM) 1985 - 1990 114 1995
LANCIA LYBRA (839_) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 1999 - 2005 96 1747
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 1999 - 2005 96 1747
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 16V LE (835FG) 1989 - 1999 83 1747
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.8 16V LE (835FG) 1994 - 1999 83 1747
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 GT 16V (835EH) 1989 - 1999 96 1747
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.8 GT 16V (835EH) 1994 - 1999 96 1747
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835AC, 835BC) 1989 - 1994 80 1756
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835AT) 1989 - 1999 66 1756
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835BD, 835AD) 1989 - 1999 77 1756
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835FA) 1989 - 1999 74 1756
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.8 i.e. (835FA) 1994 - 1999 74 1756
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. (836AE) 1993 - 1999 76 1756
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. (836AG, 836AL) 1993 - 1999 66 1756
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V (836AQ) 1993 - 1999 83 1747
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V GT (836AR) 1993 - 1999 96 1747
LANCIA DEDRA SW (835_) 2.0 16V (835ED) 1994 - 1999 102 1995
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 16V (835ED) 1989 - 1999 102 1995
LANCIA DELTA II (836_) 2.0 16V (836AA, 836CA) 1993 - 1999 102 1995
LANCIA DELTA I (831_) 2.0 16V HF Evo Integrale (831AB.027) 1979 - 1994 155 1995
LANCIA DELTA I (831_) 2.0 16V HF Integrale (831AB.026) 1979 - 1991 144 1995
LANCIA DELTA II (836_) 2.0 16V Turbo (836AB) 1993 - 1999 137 1995
LANCIA DELTA II (836_) 2.0 16V Turbo (836AS) 1993 - 1999 142 1995
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 16V Turbo (838AB1AA) 1994 - 2001 151 1995
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 16V Turbo (838BB1AA) 1996 - 2001 151 1995
LANCIA KAPPA Kupé (838_) 2.0 16V Turbo (838CB) 1996 - 2001 151 1995
LANCIA DELTA I (831_) 2.0 HF Integrale (831AB.019) 1979 - 1988 122 1995
LANCIA DELTA I (831_) 2.0 HF Integrale (831AB.024) 1979 - 1989 133 1995
LANCIA DELTA I (831_) 2.0 HF Integrale (831AB.024S, 831AB.028) 1979 - 1992 130 1995
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 HF Integrale (835AP) 1989 - 1994 124 1995
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. (835AI) 1989 - 1992 86 1995
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. (835AL) 1989 - 1999 83 1995
LANCIA PRISMA (831_) 2.0 i.e. pohon vsetkych kolies 1983 - 1989 85 1995
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. Turbo (835AR) 1989 - 1999 119 1995
LANCIA DEDRA SW (835_) 2.0 Integrale (835ED) 1994 - 1999 102 1995
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 Turbo (835AQ) 1989 - 1994 130 1995
LANCIA THEMA SW (834_) 2000 16V (834FA) 1987 - 1994 112 1995
LANCIA THEMA (834_) 2000 16V (834FA) 1984 - 1993 112 1995
LANCIA THEMA (834_) 2000 16V Turbo (834AC) 1984 - 1990 133 1995
LANCIA THEMA (834_) 2000 16V Turbo (834GC, 834FC) 1984 - 1994 148 1995
LANCIA THEMA (834_) 2000 i.e (834AB) 1984 - 1992 86 1995
LANCIA THEMA (834_) 2000 i.e. (834BV) 1984 - 1992 85 1995
LANCIA THEMA SW (834_) 2000 i.e. 16V (834AA) 1987 - 1992 108 1995
LANCIA THEMA (834_) 2000 i.e. 16V (834AA) 1984 - 1992 108 1995
LANCIA THEMA (834_) 2000 i.e. 16V (834AI) 1984 - 1992 104 1995
LANCIA THEMA SW (834_) 2000 i.e. 16V (834AI) 1987 - 1992 104 1995
LANCIA THEMA SW (834_) 2000 i.e. 16V Turbo (834AC) 1987 - 1990 133 1995
LANCIA THEMA (834_) 2000 i.e. 16V Turbo (834AL) 1984 - 1992 130 1995
LANCIA THEMA SW (834_) 2000 i.e. 16V Turbo (834AL) 1987 - 1993 130 1995
LANCIA THEMA (834_) 2000 i.e.Turbo (834CV) 1984 - 1990 110 1995
LANCIA THEMA SW (834_) 2000 Turbo 16V (834GC, 834FC) 1987 - 1994 148 1995
2018    FIFOAUTOSHOP.SK - Eshop s autodielmi